• 20 STY 22

  II etap 51 Olimpiady Biologicznej

  W dniu 22 stycznia 2022 roku o godzinie 13:00 w sali 203 odbędzie się II etap 51 Olimpiady Biologicznej, w której wezmą udział młode talenty, miłośnicy nauk biologicznych z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

  Do drugiego etapu zawodów zakwalifikowało się 50 uczestników z 15 szkół z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Jesteśmy dumni, że to właśnie nasza uczelnia będziemy gościć 50 oraz 20 nauczycieli w murach Campusu Uniwersytet Szczeciński przy ul. Wąskiej 13.

  Uczestnicy na rozwiązanie zadań mają 3 godzin, po których zostaną obdarowani wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów i partnerów zawodów okręgowych Olimpiady Biologicznej🌿☘️.

  Wydarzenie objęte jest patronatami honorowymi:

  Patronat Honorowy i sponsor nagród: Wojewoda Lubuski, Wojewoda Zachodniopomorski,  Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego,  Sanprobi Sp. z o.o. Sp. k.

  Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Szczecin, Kuratorium Oświaty w Szczecinie

  Partnerzy i sponsorzy nagród: Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, MedPharm Polska Wydawnictwo Medyczne i Farmaceutyczne, Firma V4L Venture For Logistics, ESCCAP Polska Rada Konsultacyjna DS. Parazytoz Zwierząt Towarzyszących

  Wszystkim uczestnikom życzymy pomyślnych odpowiedzi 😁 i trzymamy kciuki✊, aby kolejny etap – centralny okazał się dla was sukcesem🤩.